Shell Glamping , yani glamping’in kabuk stili, teknenin ve yelkenin şeklinden esinlenmiştir. Doğada tatil köyleri, konaklama ve glamping kampları için uygun bir yatak odası ve bir banyo ile hoş bir deniz kabuğu veya yelken görünümüne sahiptir.

Doğada tatil köyleri, konaklama ve glamping kampları için uygun bir yatak odası ve bir banyo ile hoş bir deniz kabuğu veya yelken görünümüne sahiptir. modeli

ÇELİK ÇERÇEVE

High quality Q235 galvanized steel tube, baking paint surface(car-paint level)
Tube size: 60x3mm

DIŞ MEMBRAN ( BLACKOUT MEMBRAN )

850 g/m2  BLACKOUT MEMBRAN (güneş geçermeyen Kumaşdır)

Çift Taraflı PVC Bıçak Kaplamalı Yapı (Beyaz-RAL 9003O opsiyonel)

 

SHEL GLAMPİNG ÖZELLİKLERİ

Çalışma Sıcaklığı Aralığı

Çalışma Sıcaklığı Aralığı: -30 – +40℃ :Bizim kubbe çadırımızda iki katmanlı örtü kumaşı ve yalıtım tabakası var. 40’tan eksi 10℃’a kadar çeşitli hava koşullarında yaşamak için uygundur℃ İsteğe bağlı kat ısıtma, iklimlendirme, şömine veya diğer konfigürasyonlarla daha soğuk veya daha sıcak havaya tam olarak oturacaktır.

Rüzgar Yükü: 80-120 km/sa

Çadırın rüzgar direnci üssün bağlantı yöntemine bağlıdır. Göz alıcı kubbe çadırımızın sağlam bir temeli vardır ve 0,30kN/m kar yükü ile 12. seviye tayfunlara dayanabilir.

Kar Yük: 75 kg/m2

Kubbenin tamamında desteklenebilecek toplam statik ağırlık genellikle karların yuvarlak bir çatıda kolayca birikmemesi nedeniyle desteklemek zorunda kalacağı normal kar yüklerinden daha büyüktür. Kubbedeki kar 15 cm’ye ulaşırsa, kubbe kapağına zarar gelmesini önlemek için onu bir süpürge veya benzer bir aletle çıkarmanız gerekir.

%100 su geçirmez; DIN4102 B1, M2, CFM; UV dirençli, gözyaşlarına karşı dayanıklı, kendini temizleme yeteneği vb.

Kubbelerimizin tüm malzemeleri Türkyenin  çevresel testlerini geçmiştir.

aşam Süresi: 5-8 yıllık kumaşı kapsayan 10+ yılı

kapsar Bir çadırın ömrü, genellikle 8-10 yıllık yaşam süresi olan kapak tarpaulinin performansına bağlıdır. Kapak kumaşımız yırtılmaya dayanıklı, dayanıklı, su geçirmez, yangın geciktirici, küf geçirmez ve korozyon önleyici.